Főbb feladatok:

  • A társaság teljes körű adózásával kapcsolatos feladatok;
  • Adóbevallásokhoz szükséges adatok összeállítása, bevallások, önrevíziók elkészítése;
  • Pénzügyi kimutatások, nyilvántartások, dokumentumok készítése;
  • Havi számviteli zárási folyamatok támogatása;
  • Adózási szabályok változásainak nyomon követése;
  • Adóval kapcsolatos számviteli adatok felülvizsgálata és ellenőrzése;
  • Bejövő számlákkal kapcsolatos folyamatok felügyelete;
  • Mérleg-egyeztetések elvégzése;
  • Kapcsolattartás az adóhatóságokkal.

Elvárások:

  • Gazdasági/pénzügyi területen szerzett diploma vagy mérlegképes könyvelői végzettség;
  • Adótanácsadói végzettség;
  • Legalább 2 év szakmai területen szerzett gyakorlat;
  • Határozott, önálló, dinamikus személyiség;
  • Megbízhatóság, terhelhetőség;
  • Precizitás, ambíció, kitartás, határozott fellépés;
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség;
  • Számítógépes irodai alkalmazások stabil ismerete;
  • Részvétel az új pénzügyi szoftver bevezetésében.

Előny, de nem elvárás:

  • Angol nyelvtudás
  • Pénzügyi szoftverbevezetésben szerzett tapasztalat

Amit ajánlunk:

  • Szakmai kihívás: lehetőség a hazai tőkepiac megújításában való közreműködésre;
  • Inspiráló munkakör: felelősségteljes, változatos, kihívást jelentő feladatok;
  • Barátságos légkör: pozitív, alkotó és közvetlen hangulatú, összetartó csapat;
  • Kellemes munkakörnyezet;
  • Pozíciónak megfelelő piacképes jövedelem, cafeterián túlmutató béren kívüli juttatások;
  • Home office lehetőség.

Benyújtandó pályázati anyagok:

  • Fényképes, szakmai önéletrajz magyar nyelven és rövid motivációs levél.

A pályázati anyagokat karrier@bse.hu címre várjuk a pozíció és fizetési igény feltüntetésével. Adatkezelésünkkel kapcsolatban kérjük az alábbi tájékoztatónkat megtekinteni