A tőzsde működéséhez és sikeréhez elengedhetetlen, hogy kiváló kapcsolatokat ápoljon meglévő hazai és nemzetközi partnereivel, illetve új együttműködési lehetőségeket építsen adatértékesítési területen, nemzetközi pénzpiacokon és a tőzsde rendezvényeivel kapcsolatban.

Főbb feladatok:

  • Market data, index licensz értékesítés, és kommunikációs üzletágak folyamatos és önálló támogatása;
  • Új partnerek proaktív megkeresése, üzleti lehetőségek azonosítása;
  • Meglévő partnerekkel folyamatos kapcsolattartás;
  • Új termékek kialakításában való aktív közreműködés, azok bevezetése a hazai és nemzetközi piacokra;
  • Hazai és nemzetközi cégekkel kapcsolatok fejlesztése;
  • A BÉT többi igazgatóságával való szoros együttműködés, piacfejlesztés;
  • Fenti tevékenységekkel járó adminisztratív feladatok elvégzése.

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági szakirányú végzettség;
  • Kiváló angol nyelvtudás és erős tárgyalási készségek írásban és szóban egyaránt;
  • Tőkepiaci ismeretek;
  • Legalább 1 éves értékesítési, kapcsolatfejlesztési tapasztalat;
  • Jó analitikus képesség, strukturált gondolkodás;
  • Ügyfél és csapatorientált gondolkodásmód;
  • Határozott fellépés, prezentációs gyakorlat;
  • Egyéb: precizitás, szoros határidők betartása magas színvonal mellett.

Előny, de nem elvárás: jártasság a tőzsdei adatok, indexek kezelésében vagy értékesítésében.

Amit ajánlunk:

  • Szakmai kihívás: lehetőség a hazai tőkepiac fejlesztésében való közreműködésre;
  • Inspiráló munkakör: felelősségteljes, változatos, kihívást jelentő feladatok;
  • Barátságos légkör: pozitív, alkotó és közvetlen hangulat;
  • Családbarát munkahely;
  • Pozíciónak megfelelő piacképes jövedelem.

Benyújtandó pályázati anyagok:

  • fényképes szakmai önéletrajz magyar és angol nyelven, fizetési igény megjelölésével.

 A pályázati anyagokat karrier@bse.hu címre várjuk a pozíció feltüntetésével.

Adatkezelésünkkel kapcsolatban kérjük az alábbi tájékoztatónkat megtekinteni.