Főbb feladatok:

  • Vezetők munkájának teljeskörű támogatása;
  • Általános és személyes asszisztencia;
  • Ügyintézés, adminisztratív és szervezési feladatok, általános irodai teendők ellátása;
  • Szakmai előterjesztések, jelentések és tájékoztatók adminisztrációjának ellátása, határidők nyomon követése, nyilvántartások vezetése;
  • Tárgyalások, értekezletek, találkozók és egyéb megbeszélések előkészítése, szervezése, catering;
  • A HR támogatása adminisztratív és szervezési oldalról;
  • Toborzási és kiválasztási projektek szervezése és nyomon követése, az ehhez kapcsolódó nyilvántartások naprakészen tartása.

Elvárások:

  • Legalább középfokú iskolai végzettség;
  • Minimum 3 év asszisztenciában szerzett tapasztalat;
  • Magabiztos aktív angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt;
  • Általános irodai alkalmazások ismerete (Microsoft Office, Excel, Word);
  • Tízujjas vakírás, képesség a szöveg hallás utáni azonnali rögzítésére;
  • Kiváló kommunikációs-, problémamegoldó- és szervező készség;
  • Kimagasló precizitás, megbízhatóság és diszkréció;
  • Stressztűrő képesség és terhelhetőség;
  • Szoros határidők melletti önálló munkavégzés, proaktivitás;
  • Képesség csapatban történő felelősségteljes munkavégzésre.

Előny, de nem elvárás:

  • Szakmai tapasztalat pénzintézetnél, tőkepiacon;
  • Adobe Acrobat Pro program ismerete.

Amit ajánlunk:

  • Szakmai kihívás: lehetőség a hazai tőkepiac megújításában való közreműködésre;
  • Inspiráló munkakör: felelősségteljes, változatos, kihívást jelentő feladatok;
  • Barátságos légkör: pozitív, alkotó és közvetlen hangulatú, összetartó csapat;
  • Kellemes munkakörnyezet;
  • Pozíciónak megfelelő piacképes jövedelem, cafeterián túlmutató béren kívüli juttatások.

Benyújtandó pályázati anyagok:

  • Fényképes, szakmai önéletrajz magyar nyelven és rövid motivációs levél. Az önéletrajz mellé kérjük, feltétlenül csatoljon egy motivációs levelet is, melyben kitér az alábbi kérdésekre is:
    • Asszisztensként melyek azok a feladatok, amelyek a leginkább közel állnak Önhöz, és melyek azok, amiket kevésbé szeret?
    • Írjon le olyan kihívást jelentő helyzetet/helyzeteket asszisztensi pozíciójából, ami bemutatja, hogy problémamegoldó és kimagasló helyzetkezelési képessége van!

A pályázati anyagokat karrier@bse.hu címre várjuk a pozíció és fizetési igény feltüntetésével. Adatkezelésünkkel kapcsolatban kérjük az alábbi tájékoztatónkat megtekinteni.